خاتمی و من

در یادداشت هایی که گذاشته اید، بنده ی کمترین و کسانی که از خاتمی دعوت کرده اند نوکر و جیره خوار معرفی شده اند. ما که شانس نداشتیم چیزی به ما بماسد ولی به همه قول می دهیم که در آینده ، اگر شما به خاتمی رای دادید قدمی در راه کسب چربی و گوشت و ... بر نداریم .

انتقاد شده بود که چرا : کیسه کشیدن پشت دیگران ؟ ببخشید . تکرار نمی شود. باز هم شما رای بدهید از بنده که اصلن در این موارد کلامی نگویم.

این همه تلفن و آن همه بحث های شفاهی ؛ چرا به متن مکتوب چیزی افزوده نمی شود؟ چرا یاران در وبلاگ ننوشتند؟من فکر می کنم وقت نوشتن حالا ست.

امروز دو مورد خاص خواندم ،اول: میر حسین می آید.دوم:شریعتمداری باب فحش پراکنی را آغاز کرده است . رای خامو ش را با میرحسین  و یا کروبی به خانه ی انتخابات نمی شود آورد. آدمی مثل عبدی و بهشتی و ... کیسه گونی را چپه به دوش گرفته و روشن است که ارزن ها دارد ازسر واژگون کیسه  گونی  بر  زمین  می افتد .به  قول    پور نجاتی اشتباها در وازه بان را خط حمله نفرستیم . در مورد حرف های کیهان هم بهتر است جدی گرفته شود . بگویید چه کنیم؟

 

/ 4 نظر / 8 بازدید
بهرامی

دوست و هموطن عزیزم جناب آقای میری من چیزی از ادبیات سر در نمی آورم ولی یک چیز را می دانم و آن هم اینکه تا بوده و بوده مردم پشت سر انسانهای روشنفکر حرف زده اند . شما به راهتان ادامه دهید . ما پشت شما هستیم . به امید روزی که دنیای ما آری از اینگونه آدمهای پست و فرومایه شود زنده با ایران

قزلباش

سلام تو بامن قهری من که با تو قهر نیستم(نقطه) می بینم که گرد و خاک راه انداخته ای دمت گرم. این درسته هرچند نتیجه غلطی داشته باشد(نقطه و علامت تعجب) تو داستان "مردی که گاو ندارد" را برای من بفرست. من هم به هرکس که تو رای دهی رای می دهم( می بینی مردم در مقابل رای خود انتظار پاداش دارند)(نقطه) داوود می گوید این دیگر چه جور قهر کردنی است(او نمی داند محبت برای جوشیدن احتیاج به آتشی از جنس دیگر دارد) فردا برویم تو کشتی؟

قزلباش

راستی امروز احتمالا شنبه نباید باشد. مگر نه. اصلا از این به بعد تا ابد دیگر هیچ روزی شنبه نیست.خوشت آمد( علامت سوال با کلی قهقهه)

ديرآشنا

اين آقاي بهرامي شايد قزويني باشه. مواظب باش وقتي پشت سرت قرار مي گيره[شوخی]